Marka Galanz

Marka Galanz

Galanz założony został w 1978 r. i dziś jest jednym ze światowych liderów produkcji sprzętu AGD. Dzięki konsekwencji w realizowaniu strategii i inwestycji w innowacje, firma podbija nowe i utrzymuje pozycję na już zdobytych rynkach. Galanz posiada rozległe centra rozwojowe i zakłady produkcyjne dla takich produktów jak klimatyzatory, mikrofalówki, lodówki czy pralki. Swoje działy rozwoju posiada między innymi w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Wielkiej Brytanii czy Rosji. Przedsiębiorstwo również aktywnie współpracuje z lokalnymi instytucjami badawczymi, aby uczynić swoje produkty jeszcze bardziej ekologicznymi, przyjaznymi w użytkowaniu i innowacyjnymi. Owocem tej współpracy i badań własnych jest złożenie ponad 1900 wniosków patentowych na całym świecie od 2014 roku.

Dobrze rozwinięta sieć 200 centrów logistycznych rozlokowanych na całym świecie zapewnia płynną i szybką dostawę, w pełni pozwalając na obsłużenie 50 milionów sprzedanych urządzeń w ciągu roku.
Lindab od kilkunastu lat z powodzeniem wprowadza na rynek urządzenia klimatyzacyjne marki Galanz. Z racji wysokiej jakości urządzeń i nowoczesnej estetyki, marka ta cieszy się zasłużonym uznaniem wśród naszych klientów.

Aktualna oferta Lindab zawiera nowe, zaawansowane technicznie jednostki inwerterowe z komponentami z najwyższej półki, np. sprężarkami Panasonic. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań podnoszących efektywność pracy klimatyzatorów urządzenia te posiadają doskonałe parametry w zakresie energooszczędności, czego potwierdzeniem jest wysoka efektywność na poziomie SCOP 4,0.